معاونت دانشجویی و فرهنگی
نکات قابل توجه دانشجویان برای تسویه حساب با اداره رفاه دانشجویان

 نکات قابل توجه دانشجویان برای تسویه حساب با اداره رفاه دانشجویان و برای بازپرداخت اقساط وام

 

1.      برای جلوگیری از مواجهه با اقساط معوقه و جریمه احتمالی (مربوط به بدهی مقطع در حال تحصیل)، حداکثر تا پایان نیمسال تعیین شده (کارشناسی: 10 نیمسال، کارشناسی ارشد ناپیوسته: 6 نیمسال، و دکتری: 10 نیمسال) برای تسویه حساب به اداره رفاه دانشجویان مراجعه نمایید.

2.      اقساط وام مقطع قبلی دانشجو، پس از پایان آخرین نیمسال مجاز تحصیل وی به جریان خواهد افتاد (تعداد نیمسال های مجاز؛ کارشناسی: 8 نیمسال، کارشناسی ارشد: 4 نیمسال، دکتری: 8 نیمسال). بنابراین برای مثال، دانشجوی کارشناسی ارشدی که در مقطع کارشناسی از وام های صندوق رفاه دانشجویان استفاده نموده در پایان چهارمین نیمسال تحصیل خود می بایست به پورتال دانشجویی خود مراجعه و نسبت به بازپرداخت اقساط مقطع کارشناسی خود اقدام نماید. در غیر این صورت هنگام مراجعه برای تسویه حساب مقطع بالاتر ممکن است اقساط معوقه و جریمه مربوط به مقطع قبل داشته باشید که قبل از تسویه آنها، درج پایان تحصیل و ادامه روند فراغت از تحصیل برای شما غیرممکن خواهد بود.

3.      در صورتی که از وام ودیعه مسکن صندوق رفاه دانشجویان (تا قبل از مهرماه سال 99) استفاده نموده اید، به محض مراجعه به اداره رفاه دانشجویان برای تسویه حساب می بایست ودیعه مسکن را به طور کامل بازپرداخت نمایید.

4.      هنگام مراجعه به اداره رفاه دانشجویان برای تسویه حساب، 10% از کل بدهی از دانشجو اخذ شده و بقیه وام ها (به جز ودیعه مسکن)، حداکثر در 60 قسط، و اقساط حداقل به مبلغ 2000000 ریال قسط بندی می گردد. 

6.       برای پرداخت اقساط وام در پورتال (refah.swf.ir )، ترجیحاً از مرورگر  Google Chrom استفاده کنید. پرداخت با کارت بانک های رفاه کارگران و شهر ممکن نیست و با خطا مواجه خواهید شد، از کارت دیگر بانکها استفاده نمایید.

7.      به هیچ عنوان برای پرداخت اقساط خود از عابر بانک استفاده ننمایید زیرا در این صورت پرداختی شما منظور نخواهد شد.

8.      هنگام مراجعه به پورتال دانشجویی خود، در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید، با کلیک بر روی جمله "کلمه عبور خود را فراموش کرده ام" و ورود اطلاعات درخواست شده، رمز عبور جدید برای خودتان تعریف کنید.

9.      پس از اتمام دوره تحصیل، در صورت درخواست هرگونه گواهی ازجمله ریزنمرات و تأییدیه تحصیلی از اداره آموزش دانشگاه می بایست ابتدا با مراجعه به اداره رفاه دانشجویان نسبت به تعیین تکلیف بدهی خود اقدام کنید تا مجوز لازم برای ارائه گواهی صادر شود. درصورت داشتن اقساط معوقه و جریمه، ابتدا می بایست آنها را پرداخت نمایید.

10. دقت نمایید هر قسط می بایست در سررسید تعیین شده پرداخت شود. تأخیر در عدم پرداخت به موقع، مشمول 12% جریمه تأخیر شده و به باقیمانده بدهی شما افزوده می گردد.

11. هنگام پرداخت قسط، در صورت برخورداری از جریمه، جریمه را نیز پرداخت نمایید.

12. از تاریخ 96/5/31، اسامی کسانی که بیش از 5 قسط از اقساط وام شان معوق شده باشد به بانک مرکزی اعلام شده و از هیچگونه خدمات بانکی در سراسر کشور بهره مند نخواهند شد.

13. متقاضیان دانشنامه (اصل مدرک تحصیلی) ملزم به دریافت تسویه حساب نهایی با صندوق رفاه دانشجویان هستند.

14. در صورت قبولی در مقطع تحصیلی بالاتر، نسبت به ثبت مقطع تحصیلی جدید در پورتال اقدام نمایید تا با ثبت مقطع تحصیلی جدید در سامانه صندوق رفاه دانشجویان، باقی مانده بدهی شما به مقطع تحصیلی جدید انتقال یابد.

15. دانش آموختگان ورودی سال های 87 تا 93 بدهکار بنیاد علوی برای دریافت گواهی موقت پایان تحصیلات، اعلام بدهی، و دانشنامه می بایست با بنیاد علوی تسویه حساب کرده باشند (در غیر این صورت هیچ مدرکی به آنان ارائه نخواهد شد). دانشجویان ورودی های 93 به بعد، از طریق پورتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان اقساط وام بنیاد علوی را پرداخت نمایند.


لطفاً توجه داشته باشید که تمامی قوانین اداره رفاه دانشجویان توسط صندوق رفاه دانشجویان وضع شده و اداره رفاه دانشجویان دخالتی در وضع قوانین نداشته و تنها مجری قوانین وضع شده است.                                                                                      پیروز و سربلند باشید                                                                                                   اداره رفاه دانشجویان

تاریخ به روز رسانی:
1402/03/10
تعداد بازدید:
32068
  • هيچ چيز در زير خورشيد زيباتر از بودن در زير خورشيد نيست. (باخ‌من) /
  • هر قدر به طبيعت نزديك شوي، زندگاني شايسته تري را پيدا مي‌كني. (نيما يوشيج) /
  • جهان هر كس به اندازه ي وسعت فكر اوست. (محمد حجازي) /
  • دوست داشتن انسان‌ها به معناي دوست داشتن خود به اندازه ي ديگري است. (اسكات پك) /
  • اگر طالب زندگي سالم و بالندگي مي باشيم بايد به حقيقت عشق بورزيم. (اسكات پك) /
معاون پژوهشی
'NoData' not found in DataDic
اخبار معاونت
اجرای برنامه های قرآنی توسط دانشجوی دانشگاه هنر اصفهان در کشور پاکستان
1403/02/09
اطلاعیه اداره تربیت بدنی در خصوص سالن بدنسازی قهرمانان شهر ویژه برادران دانشجو
1402/07/29
  • اطلاعیه اداره تربیت بدنی در خصوص سالن بدنسازی قهرمانان شهر ویژه برادران دانشجو
    اطلاعیه اداره تربیت بدنی در خصوص سالن بدنسازی قهرمانان شهر ویژه برادران دانشجو
    1402/07/29
اطلاعیه ها
داده ای برای نمایش وجود ندارد .
معاونت فرهنگی اجتماعی ودانشجویی  دانشگاه هنر اصفهان
خیابان حکیم نظامی ، نبش خیابان جلفا ، دانشگاه هنر اصفهان، معاونت فرهنگی اجتماعی و دانشجویی 031-36251167
دانشگاه هنر اصفهان
كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه هنر اصفهان مي باشد.
ورود اعضا
Powered by DorsaPortal