معاونت دانشجویی و فرهنگی
دانشجوياني كه قصد ثبت درخواست وام در سامانه دارند ...

قابل توجه دانشجویانی که متقاضی استفاده از وام دانشجویی هستند

 

علاوه بر تکمیل مدارک لازم در اداره رفاه دانشجویان دانشگاه، ثبت نام در پورتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان به آدرس: bp.swf.ir و ثبت درخواست وام در پورتال نیز ضروری می باشد. مدارک لازم شامل:

1.     شماره حساب بانک تجارت به نام شخص دانشجو (در یکی از شعب بانک تجارت سراسر کشور)

2.     سند تعهد محضری (فرم آن در قسمت فرمها موجود است) با ضامن معتبر (کارمند رسمی یا پیمانی دولت، یا بازنشسته , و یا کارمند قراردادی با حداقل 5 سال سابقه کار و دارای شناسه کارمندی)

3.     گواهی کسر اقساط از حقوق ضامن (فرم آن در قسمت فرمها موجود است) – تحویل آخرین فیش حقوقی و آخرین حکم کارگزینی ضامن به اداره رفاه دانشجویان الزامی است.

 

برای ثبت نام در پورتال و برای ثبت درخواست وام در پورتال، تنها و تنها از مرورگر Mozilla Firefox استفاده کنید. درغیر این صورت پورتال خطا  می دهد.

در صفحه پورتال، ابتدا بر روی تشکیل پرونده کلیک نموده و ثبت نام کنید. در ثبت مشخصات فردی و تحصیلی دقت کامل داشته باشید تا روند ثبت وام به درستی انجام شود؛

در در صورتی که هنگام ثبت شماره شناسنامه با مشکل مواجه شدید، ابتدا شماره شناسنامه خود را در یک صفحه word تایپ نموده، سپس آنرا کپی کرده و در پورتال paste نمایید.

کد دانشگاه هنر اصفهان 118 است. 

توجه فرمایید که در قسمت جستجوی نام دانشکده و رشته تحصیلی نوشتن چند حرف دانشکده و رشته برای جستجو کفایت میکند (حرف "ی" را ننویسید). لذا از نوشتن نام به طور کامل خودداری کنید (سیستم به حرف "ی" حساس بوده و جستجو نتیجه ای نخواهد داشت) به عنوان مثال برای جستجوی "صنایع دستی،    "صنارا جستجو نمایید. شماره همراهی که ثبت می نمایید را هرگز تغییر ندهید. پس از ثبت اطلاعات از طرف دانشجو، ثبت نام دانشجو در پورتال توسط اداره رفاه دانشجویان بررسی و تأیید می شود. سپس با ثبت شماره حساب تجارت دانشجو در سامانه (توسط اداره رفاه)، دانشجو موفق به ثبت درخواست وام خواهد شد. لطفاً دقت داشته باشید که ثبت شماره حساب بانک تجارت در پورتال برای بهره مندی از وام، توسط دانشجو امکان پذیر نیست؛ شماره حساب تجارت خود را همراه با شماره شبا و کد شعبه و شهر شعبه برای ثبت به اداره رفاه دانشجویان دانشگاه اطلاع دهید.

درخواست های وام دانشجویان، تنها در صورت ارائه سند تعهد محضری با ضامن معتبر قابل بررسی و تأیید خواهند بود. سند تعهد محضری معتبر سندی است که در یکی از دفاتر اسناد رسمی سراسر کشور با حضور شخص دانشجو و ضامن وی تنظیم می شود. طبق قانون صندوق رفاه دانشجویان، ضامن می بایست کارمند رسمی و یا پیمانی دولت، و یا بازنشسته دولت و یا کارمند قراردادی با حداقل 5 سال سابقه کار و دارای شناسه کارمندی باشد. توجه داشته باشید که علاوه بر سند تعهد محضری، ارائه گواهی کسر اقساط از حقوق ضامن، آخرین حکم کارگزینی و فیش حقوقی ضامن نیز الزامی است. گواهی کسر اقساط از حقوق می بایست خطاب به صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات، و فناوری باشد. ضمناً الزامی است آدرس دقیق و شماره تلفن محل کار، آدرس و شماره تلفن منزل ضامن و متعهد، و شماره تلفن همراه ضامن و متعهد در سند تعهد قید شود.

شماره تلفنی که در پورتال وارد میکنید حتماً باید به نام شخص دانشجو باشد. 

 فرم های افتتاح حساب، سند تعهد، گواهی کسر اقساط از حقوق ضامن، و وکالت کسر اقساط از حقوق ضامن در سایت دانشگاه به آدرس www.aui.ac.ir لینک معاونت دانشجویی و سپس لینک اداره رفاه، موجود است. توجه فرمایید که فرمها به عنوان نمونه برای تهیه پرینت توسط دانشجو در سایت قرار گرفته و اطلاعات مورد نیاز نمی بایست در آن تکمیل شود، بلکه در دفاتر اسناد رسمی به صورت جداگانه تنظیم می گردد. گواهی کسر اقساط از حقوق ضامن نیز می بایست در سربرگ اداره ای که حقوق ضامن را پرداخت می نماید تنظیم، ممهور و شماره گردد. در صورتی که سازمان مربوطه از تنظیم گواهی کسر اقساط از حقوق برای ضامن استنکاف ورزد، ضامن با مراجعه به یکی از دفاتر اسناد رسمی سراسر کشور، وکالت کسر اقساط از حقوق ضامن را تنظیم نماید.(این مورد فعلاً کنسل شده، لذا فعلاً از تهیه وکالت کسر اقساط از حقوق خودداری کنید.)

 

وام هایی که دانشجویان ورودی جدید می توانند از آنها بهره مند شوند: وام تحصیلی، وام ضروری، و دانشجویان متأهل ساکن منزل استیجاری با ارائه اجاره نامه معتبر دارای کد رهگیری، وام مسکن متاهلی

 مبلغ وام ها در سایت موجود است.

 اطمینان داشته باشید که درخواست های وام دانشجویان در مهلت مقرر بررسی و تأیید شده و به صندوق رفاه دانشجویان ارسال می گردد. از آنجا که پرداخت وام توسط صندوق رفاه دانشجویان انجام می شود، اداره رفاه دانشجویان اطلاعی از زمان پرداخت وام ندارد.                                                اداره رفاه دانشجویان

 

                                                                                                            

تاریخ به روز رسانی:
1401/06/09
تعداد بازدید:
9479
  • هيچ چيز در زير خورشيد زيباتر از بودن در زير خورشيد نيست. (باخ‌من) /
  • هر قدر به طبيعت نزديك شوي، زندگاني شايسته تري را پيدا مي‌كني. (نيما يوشيج) /
  • جهان هر كس به اندازه ي وسعت فكر اوست. (محمد حجازي) /
  • دوست داشتن انسان‌ها به معناي دوست داشتن خود به اندازه ي ديگري است. (اسكات پك) /
  • اگر طالب زندگي سالم و بالندگي مي باشيم بايد به حقيقت عشق بورزيم. (اسكات پك) /
معاون پژوهشی
دكتراميرعباس محمدي راد
دكتراي مطالعات تطبيقي هنراسلامي
دكتراي مطالعات تطبيقي هنراسلامي
معاونت دانشجويي دانشگاه هنر اصفهان
خيابان حكيم نظامي ، نبش خيابان جلفا ، دانشگاه هنر اصفهان، معاونت دانشجويي دانشگاه هنر اصفهان
031-36251167
دانشگاه هنر اصفهان
كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه هنر اصفهان مي باشد.
ورود اعضا
Powered by DorsaPortal