معاونت دانشجویی و فرهنگی
بسیار مهم درخصوص وام بنیاد علوی
دانشجویانی که از وام های تحصیلی بهره مند می شوند و نیاز به بهره مندی از وام بنیاد علوی نیز دارند، میبایست حتماً یا گواهی کسر اقساط از حقوق ضامن مخصوص بنیاد علوی و یا  تعهدنامه مخصوص بازپرداخت اقساط وام علوی  را، که فرم آن ها در قسمت فرم ها در همین بخش موجود است، تنظیم و به اداره رفاه دانشجویان تحویل دهند. دقت کنید که این فرم ها با فرم های سند تعهد و گواهی کسر اقساط از حقوق مربوط به صندوق رفاه دانشجویان متفاوت است؛ لطفاً اشتباه انجام ندهید چون سند اشتباه مورد قبول نیست.
وام علوی در هر ترم برای دانشجوی مجرد 6000000 ریال و برای دانشجوی متأهل 8000000  ریال است. بازپرداخت آن در پایان تحصیل در 20 قسط صورت می گیرد.
ضمناً برای ثبت نام وام بنیاد علوی لازم است علاوه بر اینکه قبلاً در اداره رفاه دانشجویان تشکیل پرونده داده باشید، مدارک خود شامل: فرم تکمیل و امضا شده وام بنیاد علوی (موجود در قسمت فرمها)، آخرین حکم کارگزینی و آخرین فیش حقوقی  پدر و مادر(در صورت شاغل بودن) خود را پیوست ایمیل درخواست وام بنیاد علوی کرده (عنوان ایمیل: درخواست وام علوی ) و آنرا حداکثر تا پایان ساعات اداری چهارشنبه مورخ 98/12/15 به آدرس refahonar@aui.ac.ir ارسال کرده باشید. تأکید می شود حتما گواهی کسر اقساط از حقوق ضامن مخصوص بنیاد علوی و یا تعهدنامه مخصوص بازپرداخت اقساط وام علوی (یکی از این دو) می بایست ارائه شده باشد یا ارائه شود. در صورتی که قصد ارسال آن از طریق ایمیل را دارید، میبایست اصل آنرا نیز در اسرع وقت به اداره رفاه دانشجویان تحویل دهید: به این معنی که تصویر خوانای آنرا الصاق ایمیل خود کرده و اصل آن را به اداره رفاه دانشجویان تحویل دهید.
یادآور می شود قبول تصویر گواهی تنها و تنها به دلیل شرایط کنونی و برای رعایت حال دانشجویان است و در ترم های آینده درخواست ها و مدارک به صورت حضوری از دانشجو دریافت خواهد شد و در قبال ایمیل ها پاسخگو نخواهیم بود.                          اداره رفاه دانشجویان
 
 
تاریخ به روز رسانی:
1398/12/10
تعداد بازدید:
3728
  • هيچ چيز در زير خورشيد زيباتر از بودن در زير خورشيد نيست. (باخ‌من) /
  • هر قدر به طبيعت نزديك شوي، زندگاني شايسته تري را پيدا مي‌كني. (نيما يوشيج) /
  • جهان هر كس به اندازه ي وسعت فكر اوست. (محمد حجازي) /
  • دوست داشتن انسان‌ها به معناي دوست داشتن خود به اندازه ي ديگري است. (اسكات پك) /
  • اگر طالب زندگي سالم و بالندگي مي باشيم بايد به حقيقت عشق بورزيم. (اسكات پك) /
معاون پژوهشی
دكتراميرعباس محمدي راد
دكتراي مطالعات تطبيقي هنراسلامي
دكتراي مطالعات تطبيقي هنراسلامي
معاونت دانشجويي دانشگاه هنر اصفهان
خيابان حكيم نظامي ، نبش خيابان جلفا ، دانشگاه هنر اصفهان، معاونت دانشجويي دانشگاه هنر اصفهان
031-36251167
دانشگاه هنر اصفهان
كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه هنر اصفهان مي باشد.
ورود اعضا
Powered by DorsaPortal