معاونت دانشجویی و فرهنگی
اطلاعیه ثبت درخواست وام دانشجویی در نیمسال اول 00-99 و تذکر بسیار مهم
به نام خدا
سلام دانشجویان عزیز (غیرشاغل و غیر بورسیه)
لطفا اطلاعیه را دقیق بخوانید 
ضمن تأکید مؤکد بر مطالعه مطالب موجود در بخش اداره رفاه دانشجویان سایت دانشگاه درخصوص شرایط، چگونگی بهره مندی از وام، و قوانین مربوط به بازپرداخت وام و تعیین تکلیف بدهی برای اشراف کامل بر قوانین،
لازم است در بازه زمانی  لغایت   با مراجعه به پورتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان، درخواست وام های مورد نیاز خود را ثبت کنید( وام های تحصیلی، ضروری، شهریه و مسکن). به منظور رسیدگی سریعتر به درخواست ها و پرداخت به موقع، لازم است هرچه سریعتر ثبت نام خود را انجام دهید تا اداره رفاه امکان ارسال به موقع لیست ها را داشته باشد.
دانشجویان مقطع دکتری که وام تحصیلی ویژه مقطع دکتری را دریافت می کنند، از ثبت درخواست وام تحصیلی عادی پرهیز کنند؛ در غیر اینصورت وام تحصیلی تأیید می گردد و وام تحصیلی ویژه آنان تأیید نخواهد شد و مسوولیت آن به عهده شخص دانشجو است. 
درخصوص دانشجویان مقطع دکتری، ثبت درخواست وام تحصیلی ویژه دکتری از منابع صندوق رفاه دانشجویان از تاریخ  تا تاریخ  امکانپذیر است.
   ضروری است که در ابتدای هر سه ماهه درخواست خود را در پورتال ثبت کنید.
دانشجویانی که کلیه ترم های مجاز تحصیل را از وام بهره مند شده اند، و دانشجویان ترم 10 کارشناسی و ترم 6 کارشناسی ارشد و ترم 9 دکتری به هیچ عنوان درخواست وام ثبت نکنند زیرا غیرمجاز بوده و قابل بررسی نیست. 
برای درخواست و بهره مندی از وام میبایست شماره حساب بانک تجارت، سند تعهد محضری و گواهی کسر اقساط را به اداره رفاه دانشجویان ارائه داده باشید.
دانشجویان متقاضی وام ضروری میبایست علاوه بر ثبت درخواست در پورتال، مدارک مورد نیاز برای دریافت وام ضروری (که در بخش وام ضروری به آنها اشاره شده است) را نیز حداکثر تا تاریخ  از طریق ایمیل refahonar@aui.ac.ir برای اداره رفاه دانشجویان ارسال کنند؛ توصیه می شود که موارد مربوط به هر وام را از بخش مربوط به همان وام در بخش اداره رفاه سایت دانشگاه مطالعه کنید تا به حقوق خود آگاه بوده و از آن بهره مند شوید.
دانشجویان متقاضی وام ازدواج میبایست حتماً سند ازدواج و شناسنامه خود و همسر خود را از طریق ایمیل برای اداره رفاه دانشجویان ارسال نمایند. 
وام مسکن مخصوص دانشجویان متأهلی است که سند ازدواج و شناسنامه خود و همسر و اجاره نامه معتبر منزل دارای کد رهگیری را به اداره رفاه دانشجویان تحویل داده باشند. 
لطفاً از ثبت درخواست وام هایی که شرایط دریافت آن را ندارید، خودداری کنید.
 اداره رفاه دانشجویان 
تاریخ به روز رسانی:
1401/06/09
تعداد بازدید:
1856
  • هيچ چيز در زير خورشيد زيباتر از بودن در زير خورشيد نيست. (باخ‌من) /
  • هر قدر به طبيعت نزديك شوي، زندگاني شايسته تري را پيدا مي‌كني. (نيما يوشيج) /
  • جهان هر كس به اندازه ي وسعت فكر اوست. (محمد حجازي) /
  • دوست داشتن انسان‌ها به معناي دوست داشتن خود به اندازه ي ديگري است. (اسكات پك) /
  • اگر طالب زندگي سالم و بالندگي مي باشيم بايد به حقيقت عشق بورزيم. (اسكات پك) /
معاون پژوهشی
دكتراميرعباس محمدي راد
دكتراي مطالعات تطبيقي هنراسلامي
دكتراي مطالعات تطبيقي هنراسلامي
معاونت دانشجويي دانشگاه هنر اصفهان
خيابان حكيم نظامي ، نبش خيابان جلفا ، دانشگاه هنر اصفهان، معاونت دانشجويي دانشگاه هنر اصفهان
031-36251167
دانشگاه هنر اصفهان
كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه هنر اصفهان مي باشد.
ورود اعضا
Powered by DorsaPortal