معاونت دانشجویی و فرهنگی
راهنمای ثبت نام در پورتال bp.swf.ir

نحوه ثبت نام وام در سامانه پورتال فاز 2  صندوق رفاه دانشجویان:

لطفاً نکات زیر را با دقت مطالعه نمائید. از آنجا که پس از ورود اطلاعات ویرایش آنها به سختی ممکن است، لطفاً در ورود اطلاعات نهایت دقت را داشته باشید چرا که مسئولیت عواقب هرگونه اشتباه در ورود اطلاعات صرفاً به عهده دانشجو می باشد و اداره رفاه دانشجویان هیچ گونه مسئولیتی در این مورد ندارد.


با استفاده از مرورگر Mozilla Firefox به صفحه bp.swf.ir//رفته و در قسمت ثبت نام دانشجویان در سایت روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید. در صفحه ای که باز می شود کد ملی خود را در کادر مربوطه جستجو کنید. پدیدار شدن اطلاعات شما حاکی از آنست که قبلاً در آن سایت ثبت نام شده اید. در صورت عدم نمایش کد ملی و مشخصات شما، در صفحه جدیدی که باز می شود اطلاعات خود را در کادرهای مربوطه وارد کنید.

 به این ترتیب که در کادر مربع کلیک کرده، صفحه نام یا کد شهر باز می شود. سه حرف اول نام شهر محل تولد خود را وارد کنید و کلید جستجو را بزنید. از بین شهرهای یافته شده روی نام شهر خود کلیک نموده و سپس گزینه انتخاب را کلیک کنید. سپس در قسمت بعدی تاریخ تولد خود را با وارد کردن ابتدا سال بصورت کامل و سپس ماه و روز (مثال: 1370/01/01) وارد کنید. بدین ترتیب کادرهای بعدی را نیز با وارد کردن اطلاعات شخصی خود تکمیل نمایید. در برخی شناسنامه ها شماره ملی به منزله همان شماره شناسنامه است، در چنین مواردی همان شماره  هم برای شماره شناسنامه و هم برای کد ملی ثبت شود.

سپس اطلاعات تحصیلی خود را وارد کرده و در انتها پس از درج شماره تلفن های ثابت و همراه (به نام شخص دانشجو) روی دکمه ذخیره کلیک نمایید. برای وارد کردن نام دانشگاه، نام دانشگاه (هنر اصفهان کد118) را وارد کنید و کلید جستجو را بزنید. سپس روی نام دانشگاه کلیک نموده و آنرا انتخاب کنید. برای درج نام دانشکده و رشته تحصیلی نیز به همین ترتیب عمل کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که ورود اطلاعات چه شخصی و چه تحصیلی اعم از نوع دوره تحصیلی (نوع دوره تحصیلی برای دانشجویان روزانه، "روزانه" و برای دانشجویان شهریه پرداز."نوبت دوم" انتخاب گردد)، مقطع تحصیلی (مقطع تحصیلی برای دانشجویان مقطع کارشناسی، "کارشناسی پیوسته"، برای دانشجویان کارشناسی ارشد، "کارشناسی ارشد ناپیوسته"، و برای دانشجویان دکتری، "دکتری تخصصی ناپیوسته")، سال و نیمسال ورود و شماره دانشجویی با نهایت دقت و توجه انجام گیرد تا در مراحل بعد برای ثبت وام ها و نیز انجام تسویه حساب خللی ایجاد نشود.

توجه:  ثبت نام دانشجویان برای وام (تحصیلی) تنها در صورتی نهایی خواهد شد که دانشجو مدارک خود (شامل : سند تعهد محضری، گواهی کسر اقساط از حقوق و شماره حساب فعال بانک تجارت صرفاً به نام شخص دانشجو) را به اداره رفاه دانشجویان تحویل داده باشد.  

برای ثبت درخواست وام پس از ثبت نام و ورود به پورتال دانشجویی:

1.      روی قسمت درخواست وام کلیک کرده و گزینه وام مورد نظر را انتخاب نمایید.

2.     توجه کنید که شماره حسابی که در سیستم ثبت شده است حساب فعال بوده و مربوط به شما باشد. ثبت شماره حساب در پورتال توسط اداره رفاه انجام می شود.

3.    پس از تائید شماره حساب، قوانین صندوق رفاه را مطالعه و تائید و سپس روی گزینه ثبت درخواست کلیک کنید.

4.    پس از ثبت یک نوع وام، در صورت درخواست نوع دیگر وام، از صفحه درخواست وام خارج شده و دوباره به همان صفحه رجوع کنید.

5.     دانشجویانی که شماره حساب و یا سند تعهد محضری آنها ثبت نگردیده، به اداره رفاه دانشجویان مراجعه و نسبت به تحویل مدارک اقدام نمایند.

* در صورت فراموش  کردن رمز عبور، با اداره رفاه دانشجویان تماس حاصل فرمائید.

تاریخ به روز رسانی:
1401/06/09
تعداد بازدید:
10767
  • هيچ چيز در زير خورشيد زيباتر از بودن در زير خورشيد نيست. (باخ‌من) /
  • هر قدر به طبيعت نزديك شوي، زندگاني شايسته تري را پيدا مي‌كني. (نيما يوشيج) /
  • جهان هر كس به اندازه ي وسعت فكر اوست. (محمد حجازي) /
  • دوست داشتن انسان‌ها به معناي دوست داشتن خود به اندازه ي ديگري است. (اسكات پك) /
  • اگر طالب زندگي سالم و بالندگي مي باشيم بايد به حقيقت عشق بورزيم. (اسكات پك) /
معاون پژوهشی
دكتراميرعباس محمدي راد
دكتراي مطالعات تطبيقي هنراسلامي
دكتراي مطالعات تطبيقي هنراسلامي
معاونت دانشجويي دانشگاه هنر اصفهان
خيابان حكيم نظامي ، نبش خيابان جلفا ، دانشگاه هنر اصفهان، معاونت دانشجويي دانشگاه هنر اصفهان
031-36251167
دانشگاه هنر اصفهان
كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه هنر اصفهان مي باشد.
ورود اعضا
Powered by DorsaPortal