۱۴۰۰ دوشنبه ۱۵ آذر
به مناسبت هفته بسیج؛
بیانیه شورای هماهنگی بسیج دانشگاه هنر اصفهان
بیانیه شورای هماهنگی بسیج دانشگاه هنر اصفهان
بسیج لشکر مخلص خداست که دفتر تشکیل آن را همه مجاهدان از اولین تا آخرین امضاء نموده اند. امام خمینی(ره)
بسیج تنها یک واژه نیست. بسیج گنجینه ارزشمندی از شرف، انسانیت، اخلاق، ایثار، همکاری، خردورزی و شناخت فرصت ها و ظرفیت هاست. بسیج فرهنگ امتداد ولایت­مداری و پشتیبانی از امام زمان است. بسیجی محدود به یک قشر، یک طبقه و یک طرز فکر خاص نبوده و نیست. نام عزیزانی که در مسیر رشد و شکوفایی ایران اسلامی از جان و مال و آبروی خود گذشتند تا روز به روز نهال شکوهمند انقلاب اسلامی ستبر شود.
نقش آفرینی‌ها و عملکرد بسیج طی 42 سال گذشته و حماسه‌سازی‌های ماندگار و جاودانه آن در هشت سال دفاع مقدس و همچنین مقابله هوشمندانه با فتنه‌ها و بحران‌های مختلف جبهه معاندین نظام علیه کشور، آن را به عنوان یک نهاد مشکل گشا و گره گشا در کشور و بین ملت معرفی کرده است و از همین رو مورد آماج هجمه‌های رسانه‌ای و عملیات روانی پر حجم دشمنان قرار می‌گیرد.
برکت و حضور بسیج در میدان‌های مختلف و سرنوشت ساز کشور که به فرموده امام راحل «اگر بر کشوری نوای دلنشین تفکر بسیجی طنین‌انداز شد، چشم طمع دشمنان و جهانخواران از آن دور خواهد گردید» موجب شده است که عمق راهبرد فرهنگ و تفکر بسیجی فراتر از مرز‌های کشور به عنوان یک الگوی جهانی برای مستضعفین عالم باشد که همه مستضعفان و آزادی‌خواهان با الگو گرفتن از تفکر بسیج در ایران اسلامی در مقابل نظام سلطه و استکبار قد علم کرده تا جبهه‌ای به نام جبهه مقاومت را در منطقه تشکیل شود و در راس آن سید شهدای مقاومت (سردار دلها حاج قاسم سلیمانی) به عنوان فرمانده بسیجی جبهه مقاومت، باشد.
شورای هماهنگی بسیج دانشگاه هنر اصفهان ضمن گرامیداشت هفته بسیج، بر جهاد و پایداری در همه قشرها و زمینه ها به خصوص جامعه دانشگاهی در راستای اهداف نظام و پیروی از ولی امر مسلیمن تاکید نموده و آماده خدمتگزاری در این مسیر و عرصه پرافتخار است.
تاریخ:
1400/09/01
تعداد بازدید:
351
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
ساختمان مركزي دانشگاه هنر اصفهان
خيابان حكيم نظامي، روبروي خیابان خاقاني، دانشگاه هنر اصفهان
تلفن: 03136248089 - 03136249836 - 03136249840 - 03136269972 - فاکس: 03136249841
info@aui.ac.ir
دانشگاه هنر اصفهان
كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه هنر اصفهان مي باشد.
ورود اعضا
Powered by DorsaPortal