۱۳۹۹ دوشنبه ۲۳ تير
بيانيه شوراي هماهنگي بسيج دانشگاه هنر اصفهان در پي شهادت سردار سليماني
بسم رب الشهدا و الصديقين
اللهم لك الحمد حمد الشاكرين لك علي مصابهم
بار ديگر چهره واقعي دشمنان اسلام و بشريت نمايان شد و عزيزان ديگري را ازما گرفت. حاج قاسم عزيز اين سرباز ولايت همه كار كرد و منتظر فيض الهي بود تا گم كرده خود را در آغوش كشد. حيف بود سپهبد سليماني پس از يك عمر مجاهدت خالصانه از قافله همرزمانش جدا بماند و البته صد حيف براي ما كه دست رهبر مقاومت پيش خدا رفت. نسيمي او را خبر داد كه امسال در ايام شهادت بانوي دو عالم، سر سفره حضرت زهراي مرضيه سلام الله عليها خواهد نشست و مادر مهر و محبت با پهلويي شكسته پذيرايش خواهد بود.
حاج قاسم عزيز با شهادتت انقلابي در دل ها انداختي و همه اقوام، سليقه ها و ملت ها را به هم پيوستي ، چه كردي كه مهرت اين چنين بر قلب ها نشسته و با رفتنت داغي بر دلهاي عاشقان ولايت و آزادگان جهان نشانده است؛ غير از اين است كه قدم بر راه عزيز زهرا سلام الله عليها در دشت نينوا گذاشته اي؛ غير از اين است كه در ركاب عزيز زهرا سلام الله عليها قدم برداشته و در رفع موانع ظهورش گام برداشته اي؛ غير از اين است كه همچون زندگي زمينيت در زندگي آسماني خود نيز خواب و آرامش را از دشمنان ربوده اي؛ غير از اين است كه با رفتنت چشم كور دلاني كه اميد به شياطين دارند را بصيرت نموده اي؛ غير از اين است كه ..... حاشا و كلا
بسيجيان دانشگاه هنر اصفهان هم صدا با تمامي دانشگاهيان و آزادگان، شهادت اين عزيزان پايداري را خدمت امام عصر عجل الله تعالي فرجه الشريف و نايب بر حق ايشان، مقام عظماي ولايت، ملت شهيد پرور ايران و تمامي آزادگان جهان تبريك و تسليت عرض نموده و آمادگي خود را براي جان فشاني در جبهه مقاومت، همگام با ولايت اعلام مي دارد، اميد است با رفع موانع ظهور، ريشه شياطين روزگار، ظلم، جهالت و نفاق از زمين برچيده شود.

                                                                                                                                     والسلام علي عباد الله الصالحين
                                                                                                                               شوراي هماهنگي بسيج دانشگاه هنر اصفهان
تاریخ:
1398/10/14
تعداد بازدید:
972
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
ساختمان مركزي دانشگاه هنر اصفهان
خيابان حكيم نظامي، روبروي خیابان خاقاني، دانشگاه هنر اصفهان
تلفن: 03136248089 - 03136249836 - 03136249840 - 03136269972 - فاکس: 03136249841
info@aui.ac.ir
دانشگاه هنر اصفهان
كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه هنر اصفهان مي باشد.
ورود اعضا
Powered by DorsaPortal