۱۳۹۸ شنبه ۳ اسفند
بررسي راههاي تعامل دانشگاه هنر اصفهان و معاونت حمل و نقل و ترافيك شهرداري اصفهان
سرپرست دانشگاه هنر اصفهان و معاون حمل ونقل و ترافيك شهرداري اصفهان در جلسه اي، راههاي تعامل بيشتر دانشگاه و معاونت حمل و نقل و ترافيك را بررسي كردند.
در اين نشست كه در دانشگاه هنر اصفهان برگزار شد، آقاي دكتر رضا نصر اصفهاني، سرپرست دانشگاه با اشاره به پتانسيل استادان و دانشجويان دانشگاه هنر اصفهان، بر آمادگي دانشگاه براي انجام پروژه هاي مطالعاتي و ارائه طرح ها و ايده هايي جهت حل مشكلات ترافيكي شهر اصفهان تاكيد كرد. دكتر نصر اصفهاني با اشاره به گره هاي ترافيكي در برخي نقاط شهر و لزوم پيش بيني نياز اصفهان در دهه هاي آينده، به عنوان نمونه، به تبيين ايده اي براي بهبود وضعيت ترافيكي بزرگراه حدفاصل پل وحيد تا تقاطع بزرگراه امام خميني مبتني بر تامين سرمايه، جانمايي، حفظ فضاي طبيعي ، كاهش حجم ترافيك و كاهش مصرف كربن پرداخت.
سرپرست دانشگاه هنر اصفهان همچنين با اشاره به استقرار دانشگاه هنر در محدوده پر ترافيك شهر، خواستار همكاري معاونت حمل و نقل و ترافيك شهرداري، در حل مشكل پاركينگ دانشگاهيان هنر شد. دكتر نصر اصفهاني همچنين با اشاره به محل جديد خوابگاه هاي دانشگاه، اياب و ذهاب دانشجويان را از مهم ترين دغدغه هاي دانشگاه خواند كه سيستم حمل و نقل عمومي شهر مي تواند كمك بزرگي در رفع اين دغدغه داشته باشد.
معاون حمل و نقل و ترافيك شهرداري اصفهان نيز در اين نشست، با استقبال از طرح هاي مطالعاتي دانشگاه هنر اصفهان براي حل معضلات ترافيكي ، بر لزوم تعامل دانشگاه و معاونت حمل و نقل تاكيد كرد.
مهندس عليرضا صلواتي با بيان اينكه دانشگاه هنر اصفهان مي تواند الگوهاي نوين شهرسازي را ارائه دهد و ترافيك هم بخش مهمي از اين الگو خواهد بود، ميل استفاده از خودروي شخصي را از معضلات ترافيكي دانست و بر لزوم تغيير نگرش در شيوه هاي شهرنشيني و آموزش به مديران و شهروندان تاكيد كرد. او با استقبال از بكارگيري پتانسيل و دانش علمي دانشگاه هنر اصفهان در آموزش و تغيير نگرش در اين حوزه، افزود: از طرح هاي مطالعاتي دانشگاه هنر اصفهان در زمينه ترافيك و تغيير نگرش هاي ترافيكي استقبال مي كنيم.
در پايان اين نشست، مقرر شد در جهت انجام پروژه هاي مطالعاتي مورد نياز معاونت حمل و نقل و ترافيك شهرداري، توسط دانشگاه هنر اصفهان، استفاده از ظرفيت حمل و نقل عمومي شهر جهت تردد دانشجويان خوابگاه صبا دانشگاه، استفاده دانشگاه از ظرفيت ايستگاه هاي دوچرخه و تسهيلات خريد دوچرخه براي دانشجويان و ديگر زمينه هاي همكاري مشترك، اقدامات اجرايي لازم انجام شود.
 
 
 
 
تاریخ:
1398/05/26
تعداد بازدید:
722
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
ساختمان مركزي دانشگاه هنر اصفهان
خيابان حكيم نظامي، روبروي خیابان خاقاني، دانشگاه هنر اصفهان
تلفن: 03136248089 - 03136249836 - 03136249840 - 03136269972 - فاکس: 03136249841
info@aui.ac.ir
دانشگاه هنر اصفهان
كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه هنر اصفهان مي باشد.
ورود اعضا
Powered by DorsaPortal