۱۳۹۹ شنبه ۱۸ مرداد
رئيس دانشگاه هنر اصفهان:
جاي خالي جشن فارغ‌التحصيلي احساس مي‌شد
جاي خالي جشن فارغ‌التحصيلي احساس مي‌شد
روز فارغ التحصيلي براي هر دانشجو، روز منحصربه فردي است، پس از پشت سر گذاشتن سال‌هاي متمادي در فضاي دانشگاه، اين روز پاياني بر آن دوران و آغازي بر دوره‌اي تازه در زندگي است. دانشگاه هنر اصفهان در سال جاري، براي دومين سال جشن فارغ التحصيلي را متمركز و با حضور تمام دانشجويان از تمام دانشكده‌ها در كنار يكديگر برگزار شد. پيش از اين جشن فارغ التحصيلي در دانشگاه هنر به صورت دانشكده‌اي برگزار مي‌شد، اما از سال گذشته و با پيگيري مديريت دانشگاه، اين جشن متمركز شد.
آقاي دكتر مصطفي كياني رئيس دانشگاه هنر اصفهان، در حاشيه جشن فارغ التحصيلي دانشجويان دانشگاه هنر اصفهان كه روز پنجشنبه 30 خردادماه سال جاري برگزار شد در مصاحبه اي خبري، اظهار داشتند: جشن فارغ التحصيلي يك اتفاقي است كه خاطره آن سال هاي سال، براي دانشجويان خواهد ماند. صحنه‌اي كه در اين جشن خلق شد، سرشار از خاطرات شيرين و ماندگار است؛ اگر اشكي از چشمي فرو مي‌ريزد اشك شوق و خوشحالي است. اين جشن آغاز مرحله تازه اي از زندگي است و آن را به تمام دانشجويان تبريگ مي گويم.
ايشان افزودند: فارغ التحصيل شدن از دانشگاهي كه هر كدام از دانشكده‌هايش در دل بافت تاريخي شهر و با محيط منحصر به فرد خود فضايي بي نظير را خلق كرده اند، براي هر دانشجويي افتخار است. محيط دانشگاه هنر سراسر هنري و رو به جلو بوده و رشته‌هاي خلاقانه و نوآورانه در آن وجود دارد.
آقاي دكتر كياني با اشاره به لباس طراحي شده براي اين جشن، اظهار داشتند: از آنجايي كه دانشگاه به سمت بين المللي شدن پيش مي‌رود، جاي خالي لباس فارغ التحصيلي دانشگاه احساس مي‌شد. براي جشن فارغ التحصيلي سال جاري توانستيم لباس اختصاصي دانشگاه هنراصفهان، را طراحي كنيم كه حدود 9 ماه زمان برد.
رئيس دانشگاه هنر اصفهان درباره اتفاقات پس از فارغ التحصيلي، خاطر نشان ساختند: دانشگاه هنر اصفهان، در مراكز رشد هنر و شهرك هاي علم و فناوري فعاليت هايي براي پس از فارغ التحصيلي دانشجويان دارد. ماهيت و ماموريت دانشگاه ها، پرورش و آموزش اكادميك است و سياست هاي بالا دستي بايد بتواند براي فارغ التحصيلان كار ايجاد كند.
آقاي دكتر كياني تاكيد نمودند:. با برگزاري كلاس‌ها و كارگاه‌هاي كارآفريني، سعي در آموزش ايجاد ‌شغل‌هاي خلاقانه و نوآورانه به دانشجويان داريم. بايد تفكر دانشجويان، كارآفرينانه باشند و از ظرفيت‌هايي مانند گروه‌هاي استارت‌آپي استفاده كرد.
رئيس دانشگاه هنر اصفهان، در پايان سخنان خود ضمن آرزوي موفقيت براي دانشجويان به آنان توصيه نمودند: " در نظر داشته باشيد علم تمام نشده و شما درحال گذر به دروازه‌اي براي ورود علم‌هاي جديد در زندگي خود هستيد. هميشه با هم همراه باشيد و در كنار هم بمانيد."
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1398/04/01
تعداد بازدید:
2114
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
ساختمان مركزي دانشگاه هنر اصفهان
خيابان حكيم نظامي، روبروي خیابان خاقاني، دانشگاه هنر اصفهان
تلفن: 03136248089 - 03136249836 - 03136249840 - 03136269972 - فاکس: 03136249841
info@aui.ac.ir
دانشگاه هنر اصفهان
كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه هنر اصفهان مي باشد.
ورود اعضا
Powered by DorsaPortal