۱۳۹۹ دوشنبه ۵ خرداد
انجمن هاي علمي دانشكده صنايع دستي:
برگزاري مراسم گراميداشت روز استاد و تجليل از استاد علي محموديان
برگزاري مراسم گراميداشت روز استاد و تجليل از استاد علي محموديان
مراسم گراميداشت روز استاد و تجليل از استاد علي محموديان روز پنجشنبه 12 ارديبهشت ماه به همت انجمن هاي علمي دانشكده صنايع دستي با همكاري مدير امور فرهنگي و اجتماعي دانشگاه در تالار سوره حوزه هنري اصفهان برگزار شد.
در ابتداي مراسم، آقاي براري، سرپرست دانشكده صنايع دستي، ضمن خير مقدم به استادان، هنرمندان و دانشجويان، سخنان خويش را در 2 بخش بيان نمودند:
در بخش اول روز معلم و استاد را به همه هنرمندان و استادان عرصه هنر تبريك گفتند و اشاره داشتند كه چه مبارك روزي است كه يك شاگرد از يك استاد تقدير نمايد. سال قبل تقدير از استادان جعفر قلي دادخواه و احمد شكراني ( طراحي سنتي و فرش ) و دكتر قباد كيانمهر ( دانشيار گروه صنايع دستي ) را برگزار كرديم و امسال به فضل الهي تقدير از استاد علي محموديان ( طراح سنتي و فرش )را پيش رو خواهيم داشت.
در بخش دوم، گزارشي مختصري از همايش ملي خوشنويسي و نگارگري ارائه دادند و از حاميان علمي، اجرايي، كميته اجرايي و همه استادان و دانشجويان و پرسنل  دانشگاه هنر اصفهان كه در امر همايش ياري نمودند تشكر و تقدير ويژه داشتند.
در ادامه مراسم اقاي حسن يزدان پناه، مديريت محترم امور فرهنگي و اجتماعي به بيان شخصيت و خلق و خوي استاد محموديان پرداختند و از تواضع، فروتني، اخلاق خوب ايشان، به عنوان صفت برتري و خوش شناسي وحي نام بردند.
در بخش علمي مراسم، آقاي كاوه نويد نژاد ( عضو هيات علمي گروه فرش، دانشگاه شهيد باهنر كرمان ) به تيپ شناسي و گونه شناسي طراحي سنتي طراحي و فرش استاد محموديان پرداختند و به لحاظ علمي و پژوهشي ابعاد شيوه هاي طراحي ايشان را تحليل نمودند.
در اختتاميه همايش، ابتدا تجليل از استاد محموديان به همراه ارائه تنديس مراسم و لوح يادبود به ايشان، صورت پذيرفت، از آقايان عباس مجلسي و حسين خطابخش به نمايندگي از دانشگاه هنر اصفهان به پاس 30 سال خدمت ارزنده قدرداني شد. و در ادامه اسامي دانشجويان برگزيده در پيوست خوانده شده و لوح تقدير به همراه كارت هديه به ايشان اعطا گرديد
در پايان، مراسم با افتتاح نمايشگاه آثار استاد محموديان در گالري آثار حوزه هنري به پايان رسيد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1398/02/15
تعداد بازدید:
738
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
ساختمان مركزي دانشگاه هنر اصفهان
خيابان حكيم نظامي، روبروي خیابان خاقاني، دانشگاه هنر اصفهان
تلفن: 03136248089 - 03136249836 - 03136249840 - 03136269972 - فاکس: 03136249841
info@aui.ac.ir
دانشگاه هنر اصفهان
كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه هنر اصفهان مي باشد.
ورود اعضا
Powered by DorsaPortal