۱۳۹۸ يکشنبه ۱ ارديبهشت
امور فرهنگي:
برگزاري مراسم معارفه دانشجويان جديدالورود 1397
برگزاري مراسم معارفه دانشجويان جديدالورود 1397
مديريت امور فرهنگي دانشگاه هنراصفهان مراسم معارفه دانشجويان جديدالورود را در تاريخ 29 مهرماه 1397 با حضور رياست دانشگاه ،مسئولان و معاونين دانشگاه در مجموعه فرهنگي و هنري فرشچيان برگزاركرد .
در ابتداي مراسم آقاي دكتر كياني رياست محترم دانشگاه هنر اصفهان ضمن تبريك و آرزوي موفقيت براي دانشجويان جديدالورود به معرفي بخشهاي دانشجويي (تشكل ها ، انجمن هاي علمي و كانونهاي فرهنگي و هنري ) و بخشهاي ديگر دانشگاه پرداختند و لازمه شاداب تر شدن و فعال شدن فضاي دانشگاه را در گرو فعال بودن و شادبودن خود دانشجويان دانستند و دانشجويان را به اين كه قدر و ارزش دوران دانشجويي خود را بدانند سفارش ويژه داشتند .در ادامه مسئول محترم دفتر نهاد رهبري حجت الاسلام و المسلمين حاج آقا ابطحي و مدير آموزش دانشگاه آقاي دكتر محمدي براي دانشجويان سخنراني متناسب با مراسم انجام دادند .
از قسمتهاي ديگر برنامه پخش كليپ هاي مختلف تشكل ها ، انجمن هاي علمي و اجراي مسابقه شاد با موضوع طراحي بين دانشجويان مدعو بود كه با استقبال دانشجويان جديدالورود روبرو شد .
لازم به ذكر است در بيرون از مراسم تشكل ها ي دانشجويي ، انجمن هاي علمي و كانونهاي فرهنگي و هنري با هدايايي به معرفي خود به دانشجويان جديد پرداختند . همچنين مديريت امور فرهنگي به رسم يادبود به مدعوين خود هديه اي فرهنگي اهدا كرد .
 
 
 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1397/08/02
تعداد بازدید:
778
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
ساختمان مركزي دانشگاه هنر اصفهان
خيابان حكيم نظامي، روبروي خیابان خاقاني، دانشگاه هنر اصفهان
تلفن: 03136249836 - فاکس: 03136249841
info@aui.ac.ir
دانشگاه هنر اصفهان
كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه هنر اصفهان مي باشد.
ورود اعضا
Powered by DorsaPortal