۱۳۹۸ يکشنبه ۱ ارديبهشت
تجمع صنفي دانشجويان دانشكده مرمت دانشگاه هنر اصفهان و حضور مسئولين در جمع آنان
تجمع صنفي دانشجويان دانشكده مرمت دانشگاه هنر اصفهان و حضور مسئولين در جمع آنان
عده اي از دانشجويان دانشكده حفاظت و مرمت دانشگاه هنر اصفهان، در اعتراض به برخي از مشكلات صنفي و مسائل دانشكده اي تجمع كردند.
در اين تجمع، دانشجويان با حضور در ساختمان مركزي دانشگاه، خواستار رسيدگي مسئولين دانشگاه، به مشكلات صنفي و ديگر مسائل مديريتي دانشكده حفاظت و مرمت شدند.
رئيس دانشگاه هنر اصفهان، سرپرست معاونت دانشجويي و فرهنگي، سرپرست دانشكده حفاظت و مرمت و جمعي از مديران و مسئولين دانشگاه، در جمع دانشجويان حضور يافتند كه دانشجويان بنا بر اصرار خود، در محوطه باز و حياط شمالي ساختمان مركزي دانشگاه به بيان مسائل و مشكلات صنفي پرداختند و نمايندگان دانشجويان پرسش هاي خود در زمينه هاي مختلف از جمله: نحوه انتخاب و معرفي سرپرست دانشكده، كمبود امكانات آموزشي، حركت در جهت اهداف آموزشي و بهبود آن، اعتراض و سئوال در خصوص مكان دفتر دانشكده، عدم تهويه مناسب و فضاي شستشو در آزمايشگاه و كارگاه ها و ديگر مسايل صنفي و مطالبات دانشجويي پرداختند.
همچنين ديگر دانشجويان مستقر در خوابگاه، با طرح مسايل و مشكلات خوابگاهي به ويژه خوابگاه خواهران، در خصوص غير استاندارد بودن برخي از خوابگاه ها، هزينه هاي بالا و فضاي محدود و نحوه مديريت يكي از خوابگاه هاي خودگردان پرداختند كه رياست دانشگاه، معاونت دانشجويي و فرهنگي و مسئولان حاضر در اين نشست، با وضوح و استناد به دلايل و مقررات اداري و صندوق رفاه دانشجويان، پاسخگوي سئوالات دانشجويان بودند. در اين نشست تقريباً به تك تك موارد اشاره شده پرداخته شد و در بعضي از موارد و مشكلات خوابگاه، با هماهنگي معاونت دانشجويي و فرهنگي و نيز مديريت دانشجويي مقرر شد در روزهاي آينده به سرعت به موارد و مطالبات درست و به حق دانشجويان خوابگاه خواهران، با هماهنگي و حضور نمايندگان دانشجويان رسيدگي شود.
 
 
 
 
 
تاریخ:
1397/08/01
تعداد بازدید:
769
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
ساختمان مركزي دانشگاه هنر اصفهان
خيابان حكيم نظامي، روبروي خیابان خاقاني، دانشگاه هنر اصفهان
تلفن: 03136249836 - فاکس: 03136249841
info@aui.ac.ir
دانشگاه هنر اصفهان
كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه هنر اصفهان مي باشد.
ورود اعضا
Powered by DorsaPortal