۱۳۹۸ يکشنبه ۱ ارديبهشت
برگزاري هجدهمين جلسه شوراي جذب و پذيرش مركز رشد تخصصي هنر
برگزاري هجدهمين جلسه شوراي جذب و پذيرش مركز رشد تخصصي هنر
 هجدهمين جلسه شوراي جذب و پذيرش مركز رشد تخصصي هنر در تاريخ 7 مرداد ماه 1397 در محل سالن جلسات مركز برگزار شد. در اين جلسه يك شركت (شركت پندار آفرينان لحظه هاي هستي) با ايده طراحي و توليد مبلمان منعطف و مدولار داراي هويت، و سه هسته فن آور هنر بنيان شامل: هسته ياقوت مديا با ايده توليد محصولات تبليغي بر پايه تبليغات تعاملي، هسته فكر آفرينان با ايده طراحي و توليد اسباب بازي بر مبناي فكر پروري، و هسته نقش و دانش با ايده طراحي و توليد نمونك هايي از عناصر معماري سنتي ايران با هدف آموزش، مورد بررسي و داوري شورا قرار گرفتند و همگي موفق به كسب آراي موافق داوران براي جذب و استقرار در دوره رشد و دوره رشد مقدماتي مركز شدند.
شوراي پذيرش مركز رشد تخصصي هنر متشكل از اعضاي دانشگاه هنر اصفهان و شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان است و تيم هاي صاحب ايده تجاري را بر اساس شاخصهاي علمي-هنري و تجاري داوري و ارزيابي مي كند.
مركز رشد تخصصي هنر (مركز رشد مشترك دانشگاه هنر اصفهان و شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان) با ماموريت حمايت از كسب و كارهاي نوپا در زمينه هنر و صنايع خلاق در سال 1394 افتتاح شد و اكنون به عنوان بزرگترين مركز رشد هنر در حوزه هنر و علوم انساني، در بردارنده 20 شركت و 11 هسته هنربنيان مي باشد.
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1397/06/03
تعداد بازدید:
378
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
ساختمان مركزي دانشگاه هنر اصفهان
خيابان حكيم نظامي، روبروي خیابان خاقاني، دانشگاه هنر اصفهان
تلفن: 03136249836 - فاکس: 03136249841
info@aui.ac.ir
دانشگاه هنر اصفهان
كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه هنر اصفهان مي باشد.
ورود اعضا
Powered by DorsaPortal