۱۳۹۷ شنبه ۴ اسفند
بازديد هيئت رئيسه دانشگاه تربيت مدرس از مركز رشد تخصصي هنر
بازديد هيئت رئيسه دانشگاه تربيت مدرس از مركز رشد تخصصي هنر

در اين بازديد كه در روز سه شنبه مورخ 29 خرداد 97 انجام پذيرفت، رئيس محترم دانشگاه تربيت مدرس به همراه تمامي معاونان و تعداد از مسوولان حوزه كارآفريني آن دانشگاه ضمن بازديد از برخي شركتهاي مستقر در مركز رشد تخصصي هنر، در جلسه اي مشترك با مدير مركز، تجربه دانشگاه هنر اصفهان را در تاسيس مركز رشد تخصصي هنر با مشاركت شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان را بررسي كردند و به هم انديشي در حوزه اكوسيستم كارآفريني (به طور خاص در حوزه صنايع خلاق) پرداختند.
 
 
 
 
صالح غايي- مدير مركز رشد تخصصي هنر- با ارائه گزارشي مبسوط از فرآيند شكل گيري مركز و اقدمات دانشگاه و شهرك علمي تحقيقاتي اصفهان در راستاي حمايت از كارآفريني در مركز رشد هنر، به بيان ظرفيت هاي اين حوزه و همچنين مسائل و مشكلات اين كسب و كارها و نهادهاي متولي حمايت از آنها در اكوسيستم كارآفريني استان پرداخت. معرفي ايده پارك فرهنگ و هنر اصفهان و اقدامات مطالعاتي و تعاملات بين المللي صورت گرفته در اين حوزه، بخش ديگري از گزارش مدير مركز در اين جلسه بود.
آقاي دكتر احمدي – رئيس دانشگاه تربيت مدرس- ضمن اشاره به تصميم اين دانشگاه به تاسيس مركزي مشابه (با توجه به وجود رشته هاي مختلف هنري در آن دانشگاه)، مركز رشد تخصصي هنر را به عنوان نمونه اي موفق در اين زمينه برشمردند و با استقبال از اقدامات صورت گرفته در اين مركز، سطح فعاليت شركتها و مركز را در بازه 3 ساله فعاليتش، فراتر از ارزيابي ها و تصور قبلي اعلام نمودند.
در بازديد از شركتهاي مستقر در مركز، هيئت محترم رئيسه دانشگاه تربيت مدرس، از نزديك با حوزه هاي فعاليت، دستاوردها و مشكلات اين تيم ها آشنا شدند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1397/03/30
تعداد بازدید:
279
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
ساختمان مركزي دانشگاه هنر اصفهان
خيابان حكيم نظامي، روبروي خیابان خاقاني، دانشگاه هنر اصفهان
تلفن: 03136249836 - فاکس: 03136249841
info@aui.ac.ir
دانشگاه هنر اصفهان
كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه هنر اصفهان مي باشد.
ورود اعضا
Powered by DorsaPortal