۱۳۹۷ سه شنبه ۴ ارديبهشت
مديريت فناوري اطلاعات و ارتباطات :
انتخاب مجدد مدير فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه هنر اصفهان به عنوان دبير فناوري اطلاعات و ارتباطات منطقه 6 و عضو شوراي ده نفره راهبردي و سياست گذاري وزارت علوم، تحقيقات و فناوري
انتخاب مجدد مدير فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه هنر اصفهان به عنوان دبير فناوري اطلاعات و ارتباطات منطقه 6 و عضو شوراي ده نفره راهبردي و سياست گذاري وزارت علوم، تحقيقات و فناوري
 
در نشست شوراي مديران فناوري اطلاعات دانشگاه‌هاي منطقه شش كشور كه روز يكشنبه 19 ديماه سال جاري به ميزباني دانشگاه يزد برگزار شد پس از رأي گيري، آقاي مهندس روزبه حاجي رسوليها مدير فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه هنر اصفهان مجدداً به عنوان دبير فناوري اطلاعات و ارتباطات منطقه 6 و عضو شوراي ده نفره راهبردي و سياست گذاري وزارت علوم، تحقيقات وفناوري انتخاب گرديد.
رييس امور مناطق آموزش عالي كشور در اين نشست گفت: هدف از برگزاري اين نشست جمع شدن مديران آي‌تي، بررسي مسايل و مشكلات موجود در اين حوزه، همفكري پيرامون حل اين مشكلات، هم‌افزايي و انتقال تجربه است.
مجيد باروت‌ كوب‌زاده افزود: با هم‌انديشي كه در حوزه مناطق در بحث فناوري اطلاعات انجام گرفت مسايلي كه در دوسال اخير مطرح شده ازجمله بحث زيرساخت، پهناي باند و ... نياز به ورود مسئولان فرا وزارتخانه‌اي در آموزش عالي دارد و تلاش كرديم در شوراي راهبري فناوري اطلاعات اين موضوع مطرح شود.
 
 
 
 
وي در بخش ديگري از سخنان خود به بحث دو و نيم درصد بودجه كه در هيئت امناي وزارت علوم مصوب شده بود از محل بودجه عمومي دانشگاه‌ها به حوزه فناوري اطلاعات تخصيص يابد گفت: اخيرا طبق مصوبه شوراي عالي راهبري مقرر شده است دستورالعمل اجرايي عملياتي تخصيص اين بودجه آماده شود و پس از تصويب در شوراي راهبري فناوري اطلاعات به دانشگاه‌ها ابلاغ شود. باروت‌ كوب‌زاده با اشاره به دانشگاه‌هاي منطقه 6 كه شامل دانشگاه‌هاي اصفهان، يزد و چهارمحال و بختياري است گفت: تركيب عضويتي مناطق به اين صورت است در كنار دانشگاه‌هاي دولتي، يك دانشگاه غير انتفاعي موفق حضور داشته باشد، اين مراكز در حوزه آموزش عالي فعالند و بسيار خوب است كه انتقال تجربيات و اطلاعات از اين طريق صورت گيرد.
 
 
وي ابراز اميدواري كرد: با اين تركيب مناطق، مراكز آموزش عالي، حوزه ستاد و دانشگاه‌ها اين فرصت را غنيمت بشمارند و در راستاي تحقق اهداف عالي نظام آموزش عالي كشور قدم بردارند و تلاش كنند اين فعاليت‌ها مثمر ثمر باشد.
 
 
 
تاریخ:
1395/10/22
تعداد بازدید:
478
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
ساختمان مركزي دانشگاه هنر اصفهان
خيابان حكيم نظامي، روبروي خیابان خاقاني، دانشگاه هنر اصفهان
تلفن: 03136249836 - فاکس: 03136249841
info@aui.ac.ir
دانشگاه هنر اصفهان
كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه هنر اصفهان مي باشد.
ورود اعضا
Powered by DorsaPortal