۱۳۹۷ سه شنبه ۴ ارديبهشت
سمينار بين المللي حفاظت و مرمت تزئينات وابسته به معماري
 
سمينار بين المللي حفاظت و مرمت تزئينات وابسته به معماري، صبح روز شنبه 20 آذرماه 1395 به ميزباني دانشگاه هنر اصفهان در تالار همايش هاي بين المللي اتاق بازرگاني اصفهان آغاز به كار نمود.
در ابتداي اين سمينار آقاي دكتر شهريار ناسخيان سرپرست دانشكده حفاظت و مرمت دانشگاه هنر اصفهان و دبير علمي سمينار از همكاري صميمانه موسسات، شركت ها، سازمانها و ارگانهاي همكار در برگزاري اين سمينار تقدير نمودند.
دكتر ناسخيان تعداد سخنراني هاي ارايه شده در اين سمينار سه روزه را قريب به بيست سخنراني اعلام و هدف از برگزاري آن را نزديكي تخصصي و علمي دو كشور، انتقال تجربيات و آخرين يافته ها و تجهيزات به كار گرفته شده در حوزه حفاظت و مرمت تزئينات و سطوح دكوراتيو معماري و تعامل بيشتر مابين دانشگاه ها ، شركتها و موسسات مرمتي دو كشور دانستند.
در ادامه، آقاي دكتر مصطفي كياني رئيس دانشگاه هنر اصفهان، به عنوان اولين سخنران سمينار بين المللي حفاظت و مرمت تزئينات وابسته به معماري به ايراد سخنراني پرداختند.
محورهاي مورد اشاره در سخنراني رئيس دانشگاه هنر اصفهان، مباحث و موضوعات ملي و ارتباط بين المللي با كشورهايي كه در مسير حفاظت و مرمت تزئينات وابسته به معماري فعاليت هاي موفق علمي نموده اند، همچنين ترويج و استفاده از فناوري تكنولوژي هاي جديد در حوزه مرمت تزئينات وابسته به معماري و استفاده از تجربيات دانشگاهها و شركتهاي تخصصي حاضر در سمينار بود.
ايشان در پايان، ضمن اشاره به اينكه دانشگاه هنر اصفهان تمام محورهاي هنري را در خود دارد و دانشكده مرمت يكي از قديمي ترين دانشكده هاي دانشگاه در سطح ايران با سابقه آموزشي بيش از چهل سال است ابراز اميدواري نمودند با توجه به ظرفيت هاي موجود در شهر اصفهان، دانشگاه و دانشكده مرمت بتواند از پتانسيل هاي اين همايش تخصصي استفاده كند و در جهت و مسير موضوعات تخصصي كه دانشكده ها مأموريت دارند، ارتباط و همكاري هاي علمي با كشورهاي مختلف برقرار شود.
سمينار بين المللي حفاظت و مرمت تزئينات وابسته به معماري طي روزهاي يكشنبه و دوشنبه 21 و 22 آذر ماه سال جاري از ساعت 8:30 صبح در كتابخانه مركزي شهرداري اصفهان به كار خود ادامه مي دهد.
 
  
                                                                                                                                                                       روابط عمومي دانشگاه
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1395/09/20
تعداد بازدید:
435
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
ساختمان مركزي دانشگاه هنر اصفهان
خيابان حكيم نظامي، روبروي خیابان خاقاني، دانشگاه هنر اصفهان
تلفن: 03136249836 - فاکس: 03136249841
info@aui.ac.ir
دانشگاه هنر اصفهان
كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه هنر اصفهان مي باشد.
ورود اعضا
Powered by DorsaPortal