۱۳۹۷ جمعه ۳ فروردين
جلسه ديدار و گفتگوي رئيس، معاونان و مديران دانشگاه با دانشجويان دانشگاه هنر اصفهان برگزار شد
 
جلسه ديدار و گفتگوي رئيس و معاونان دانشگاه هنر اصفهان با دانشجويان با حضور آقاي دكتر مصطفي كياني رئيس دانشگاه هنر اصفهان، آقاي دكتر ثقفي معاون پژوهش و فناوري، آقاي مهندس معيني معاون اداري مالي، آقاي رجائي سرپرست معاونت دانشجويي و فرهنگي، آقاي دكتر صالحي كاخكي معاونت آموزشي و تحصيلات تكميلي، آقاي دكتر مرتضوي مدير آموزشي، آقاي شورشيني مدير امور دانشجويي، آقاي يزدان پناه مدير برنامه ريزي فرهنگي و اجتماعي، آقاي مجلسي فر مدير حراست دانشگاه و آقاي حيدري فرد مدير امور اداري و پشتيباني برگزار شد.
در ابتداي اين نشست آقاي دكتر كياني رئيس دانشگاه هنر اصفهان، پيشاپيش ايام ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و عيد نوروز باستاني را تبريك گفتند.
رئيس دانشگاه هنر اصفهان اينگونه نشست ها را جلسات همدلي، همفكري و همزباني خواندند و با اشاره به نگرش ها و طيف هاي مختلف دانشجويان و تشكل هاي دانشجويي، با برشمردن سابقه گرايش، حضور و تحصيل دانش آموختگان حوزه هاي علميه در دانشگاه و دانشگاهياني كه دغدغه هاي ديني و مذهبي داشتند اين دو گروه را موفق ترين و بهترين نيروها در دوران مبارزه و بعد از انقلاب اسلامي دانستند.
آقاي دكتر كياني در ادامه با اشاره بر محوريت علمي، آموزشي و پژوهشي دانشگاه، مسائل اجتماعي و فرهنگي را با درجات مختلف در همه حوزه هاي دانشگاه مترتب دانستند.
در ادامه دانشجويان مشكلات و مسائل خود را مطرح نمودند و مسئولين به سئوالات دانشجويان پاسخ دادند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1395/12/18
تعداد بازدید:
598
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
ساختمان مركزي دانشگاه هنر اصفهان
خيابان حكيم نظامي، روبروي خیابان خاقاني، دانشگاه هنر اصفهان
تلفن: 03136249836 - فاکس: 03136249841
info@aui.ac.ir
دانشگاه هنر اصفهان
كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه هنر اصفهان مي باشد.
ورود اعضا
Powered by DorsaPortal