۱۳۹۶ يکشنبه ۶ اسفند
توضيح دانشگاه هنر اصفهان در خصوص حاشيه مراسم شب يلدا
حاشيه مراسم شب يلدا
در اجراي بزرگداشت سنن ملي - ايراني  و به مناسبت شب يلدا، همانند سالهاي قبل به درخواست دانشجويان و تاييد برنامه هاي مورد نظر توسط امور فرهنگي دانشگاه، مراسمي در سه دانشكده دانشگاه هنر اصفهان برگزار گرديد. در طي تمامي مراسم ها، مسئولين دانشكده هاي ذيربط نيز حضور داشتند و هيچگونه مشكل و يا موردي در طول برنامه ها از لحاظ رعايت شئون دانشگاهي رخ نداد. 
در برنامه اجرا شده در دانشكده هنرهاي تجسمي، تا دقايق پاياني، تمامي مراسم بر طبق برنامه هاي تنظيم شده و مصوب به پيش رفت، اما در لحظات پاياني، رويداد خارج از برنامه و نيز رفتاري خارج از شأن مراسم دانشجويي و دانشگاهي  صورت گرفت كه باعث نوعي اخلال و ناهنجاري در انتهاي برنامه گرديد، اين موضوع با تذكر مسئولين و دست اندركاران حاضر در مراسم همراه شد و پس از گذشت چند دقيقه اين روند ناصحيح متوقف گرديد.
حقيقت اين است كه اين مراسم، به شكل متعدد در دانشكده هاي مختلف و نيز هر ساله برگزار مي گشته و هميشه به شكل مطلوب و در خور دانشگاه انجام مي شده است . نمايش اين چند دقيقه، آن هم به صورت گسترده در رسانه هاي ارتباط جمعي، به هيچ عنوان گوياي تمام برنامه نيست و دانشگاه، ضمن ابراز تاسف از اين پاياني نامبارك، به دليل اجراي رسالت فرهنگي و هنري خود و استمرار سلامت برنامه ها براي آينده ، پيگير شديد اين اتفاق و رعايت قوانين انضباطي و نيز شناسايي و توبيخ عوامل ايجاد كننده خواهد بود.  
روابط عمومي دانشگاه هنر اصفهان  
 
تاریخ:
1395/10/04
تعداد بازدید:
1619
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
ساختمان مركزي دانشگاه هنر اصفهان
خيابان حكيم نظامي، روبروي خیابان خاقاني، دانشگاه هنر اصفهان
تلفن: 03136249836 - فاکس: 03136249841
info@aui.ac.ir
دانشگاه هنر اصفهان
كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه هنر اصفهان مي باشد.
ورود اعضا
Powered by DorsaPortal