۱۳۹۷ شنبه ۴ اسفند
اطلاعيه اعطاي جايزه‌هاي تحصيلي به دانشجويان صاحب استعداد برتر كشور در سال تحصيلي 98-1397
 بنياد ملي نخبگان بر اساس آيين‌نامه «اعطاي جايزه‌هاي تحصيلي به دانشجويان صاحب استعداد برتر»، تسهيلات ويژه‌اي از قبيل راتبة دانشجويي، اعتبار آموزش‌ياري، اعتبار پژوهش‌ياري، اعتبار فن‌ياري، اعتبار توان‌مندي آموزشي ، اعتبار ارتباطات علمي و اعتبار توان‌مندي كارآفريني را به دانشجويان مستعد دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌هاي كشور اعطا مي‌كند.
شرايط بهره‌مندي از اين تسهيلات و مهم‌ترين نكات آن به شرح زير است:
1. دانشجويان هر يك از دانشگاه‌ها و مراكز آموزش عالي كشور كه واجد شرايط مذكور در «شيوه‌نامه اعطاي جايزه‌هاي تحصيلي به دانشجويان صاحب استعداد برتر در سال تحصيلي 98-1397» هستند، مي‌توانند در اين رقابت شركت كنند.
2. ثبت نام دانشجويان فعلي دانشگاه‌ها از تاريخ 5 / 4 / 1397 آغاز مي‌شود و فرصت نهايي براي تكميل پرونده و ارائه درخواست، پانزدهم مرداد ماه سال جاري است. ضروري است دانشجويان متقاضي، اطلاعات خود را به همراه تصاوير مدارك مثبته، در سامانه اطلاعاتي بنياد به نشاني sina.bmn.ir بارگذاري يا به‌روزرساني كنند و پس از آن، حداكثر تا تاريخ 15 / 5 / 1397  گزينه «درخواست بررسي پرونده براي جايزه‌هاي تحصيلي» را در بخش «ثبت درخواست‌ها»ي سامانه انتخاب كنند. شايان ذكر است اين مهلت به هيچ وجه تمديد نخواهد شد.
تذكر1. آخرين معدل تحصيلي متقاضيان، از دانشگاه محل تحصيل استعلام خواهد شد و در اين خصوص نيازي به درج مدرك در سامانه نيست؛ اما براي معدل‌هاي مقاطع قبلي، لازم است مستندات در سامانه ثبت شود.
تذكر2. زمان ثبت نام دانشجويان نوورود در هر يك از مقاطع تحصيلي، مهر ماه سال جاري خواهد بود كه اطلاعيه آن متعاقباً در وب‌گاه بنياد درج خواهد شد.
3. پس از بررسي پرونده‌ها و انتخاب برگزيدگان، نتايج از طريق سامانه سينا به اطلاع متقاضيان خواهد رسيد. ثبت اطلاعات ،‌ بررسي پرونده و اعلام نتايج، صرفاً از طريق سامانه مذكور و به صورت الكترونيكي انجام مي‌شود.
تذكر 3. با توجه به اين كه سامانه سينا به تازگي راه‌اندازي شده است، بديهي است مانند هر سامانه ديگري، در ابتداي كار با مشكلاتي مواجه خواهد شد كه با صبوري و همراهي مخاطبان و نيز دريافت بازخوردهاي آنان، به تدريج مرتفع خواهند شد. از اين رو خواهشمند است مشكلات ، نظرات و پيشنهادهاي خود را در خصوص سامانه سينا، به نشاني contact-us@bmn.ir ارسال فرماييد.
تاریخ:
1397/04/06
تعداد بازدید:
448
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
ساختمان مركزي دانشگاه هنر اصفهان
خيابان حكيم نظامي، روبروي خیابان خاقاني، دانشگاه هنر اصفهان
تلفن: 03136249836 - فاکس: 03136249841
info@aui.ac.ir
دانشگاه هنر اصفهان
كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه هنر اصفهان مي باشد.
ورود اعضا
Powered by DorsaPortal