۱۳۹۶ شنبه ۲۸ مرداد
جلسه ديدار و گفتگوي رئيس، معاونان و مديران دانشگاه با دانشجويان دانشگاه هنر اصفهان برگزار شد
 
جلسه ديدار و گفتگوي رئيس و معاونان دانشگاه هنر اصفهان با دانشجويان با حضور آقاي دكتر مصطفي كياني رئيس دانشگاه هنر اصفهان، آقاي دكتر ثقفي معاون پژوهش و فناوري، آقاي مهندس معيني معاون اداري مالي، آقاي رجائي سرپرست معاونت دانشجويي و فرهنگي، آقاي دكتر صالحي كاخكي معاونت آموزشي و تحصيلات تكميلي، آقاي دكتر مرتضوي مدير آموزشي، آقاي شورشيني مدير امور دانشجويي، آقاي يزدان پناه مدير برنامه ريزي فرهنگي و اجتماعي، آقاي مجلسي فر مدير حراست دانشگاه و آقاي حيدري فرد مدير امور اداري و پشتيباني برگزار شد.
در ابتداي اين نشست آقاي دكتر كياني رئيس دانشگاه هنر اصفهان، پيشاپيش ايام ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و عيد نوروز باستاني را تبريك گفتند.
رئيس دانشگاه هنر اصفهان اينگونه نشست ها را جلسات همدلي، همفكري و همزباني خواندند و با اشاره به نگرش ها و طيف هاي مختلف دانشجويان و تشكل هاي دانشجويي، با برشمردن سابقه گرايش، حضور و تحصيل دانش آموختگان حوزه هاي علميه در دانشگاه و دانشگاهياني كه دغدغه هاي ديني و مذهبي داشتند اين دو گروه را موفق ترين و بهترين نيروها در دوران مبارزه و بعد از انقلاب اسلامي دانستند.
آقاي دكتر كياني در ادامه با اشاره بر محوريت علمي، آموزشي و پژوهشي دانشگاه، مسائل اجتماعي و فرهنگي را با درجات مختلف در همه حوزه هاي دانشگاه مترتب دانستند.
در ادامه دانشجويان مشكلات و مسائل خود را مطرح نمودند و مسئولين به سئوالات دانشجويان پاسخ دادند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1395/12/18
تعداد بازدید:
565
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
ساختمان مركزي دانشگاه هنر اصفهان
خيابان حكيم نظامي، روبروي خیابان خاقاني، دانشگاه هنر اصفهان
تلفن: 03136249836 - فاکس: 03136249841
info@aui.ac.ir
دانشگاه هنر اصفهان
كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه هنر اصفهان مي باشد.
ورود اعضا
Powered by DorsaPortal